Dla Klienta Indywidualnego

Żona Perfekcjonistka

Dbasz o rodzinę na 100%, a i tak myślisz, że można jeszcze więcej i lepiej? Twój dom wygląda jak z katalogu – na stole codziennie wymyślny obiad, dzieci chodzą na taniec, programowanie, karate, pianino i jeszcze pewnie kilka innych zajęć. Zbierasz laury i pochwały, że tak perfekcyjnie zajmujesz się domem i dziećmi.

Nieustannie zapewniasz siebie, że daje Ci to poczucie spełnienia i szczęścia. W głębi serca czujesz jednak pustkę. Nie pozwalasz sobie na słabość czy pokazanie zmęczenia. W efekcie czujesz wypalenie emocjonalne. 

Żona Buntowniczka

Masz dość bycia “kurą domową” i “matką polką”. Postanowiłaś zawalczyć o swoją odrębność i autonomię. Walka ta przeistoczyła się w wojnę z mężem i dziećmi. Słabną Wasze relacje, a wzmacniają się konflikty.

Jesteś sfrustrowana, zła, nerwowa. Ciągle wybuchasz, a im silniej pokazujesz swoje granice, tym większy opór stawiają domownicy. Mimo wysiłku, który wkładasz i tak nie udaje się niczego zmienić. Nadal brakuje Ci czasu oraz wsparcia ze strony bliskich, byś mogła zacząć się realizować. 

Żona Niewolnica

Nieustannie spełniasz oczekiwania innych: mąż, dzieci, reszta rodziny. Poświęciłaś się innym zapominając, że również istniejesz. Najbliżsi dostrzegają Cię tylko wtedy, gdy coś od Ciebie chcą. Słuchasz, a nie mówisz. Nauczyłaś się dawać, nie oczekując nic w zamian.

Tak naprawdę czujesz się samotna i zagubiona. Odczuwasz ogromny lęk przed wyrażaniem swoich pragnień i potrzeb. Masz poczucie, że czas na Twoją samorealizację już się skończył. Ważniejszy jest rozwój dzieci i kariera męża. Pragniesz zmiany, lecz nawet nie wiesz czym ta zmiana miałaby dla Ciebie być.  

Pobierz bezpłatny eBook

Poradnik dla sfrustrowanych!
Jak zadbać o swoje potrzeby i wyjść poza rolę mamy, żony i gospodyni